Pirmoji stotelė – Josvainiai ir SUPERPIETŪS DĖŽUTĖJE

Nors pats pristatymas vyko praeitą savaitę, bet laiko parašyti radau tik dabar. Emocijos vis dar geros ir kasdien vis prisimenu su šypsena.

Ne paslaptis mano blogo skaitytojams, kad rugpjūčio mėnesį išleidome knygą SUPERPIETŪS DĖŽUTĖJE ir ji dar tokia šviežia, kad viskas atrodo buvo lyg vakar. Praėjus trims mėnesiams yra planuose vienas labai svarbus mano gyvenime renginys, tai knygos pristatymas ir knygos patiekalų degustacija svečiams… BET.

Vieną dieną sulaukiau laiško, su kvietimu apsilankyti labai gražiame, jaukiame ir mažame miestelyje, kurio pavadinimas JOSVAINIAI. Girdėti girdėjau, bet būti nebuvau, tik žinojau jog tai yra prie Kėdainių. Tikrai ilgai negalvojau ir sutikau nuvykti aplankyti Josvainių bibilioteką.

Nuvykau kiek per anksti, todėl buvo laiko apeiti miestelį ir pažinti jį ir suprasti, kad ramybė čia sklinda tokia, kad išgirdus pravažiuojančią mašina norisi atsisukti.

Nustebino, kad parduotuvėje šalia bibliotekos, ant bibliotekos kabėjo gražūs plakatai su kvietimais apsilankyti mano knygos pristatyme. Tuomet supratau, kad čia žmonės manęs laukia ir tam ruošiasi.

Seniai buvau bibliotekoje, nustebino jos grožis. Labai moderini ir gražiai sutvarkyta, didelė biblioteka. Džiaugiuosi, kad toks mažas miestelis turi tokią vietą, kurioje sau knygą ras kiekvienas!

14906828_1313709315320542_6659973564136610409_n

Bibliotekininkės labai malonios, ir viskas vyko taip greit, kad tik jaučiau kaip sausėja burna nuo bendravimo. Aplankė ir Kedainių televizija, kuriai papasakojau apie savo knygą, taip pat ir vietinio laikraštuko žurnalistai ( jų straipsnis pasidorys šį penktadienį ) .

img_2485

Po truputį paruošiau vaišes iš knygos ir pradėjo rinktis žmonės. Akys nušvito pamačius, kad tokiame mažame miestelyje susirinko tiek žmonių. Labai buvo malonu pristatyti pirmą kartą šią savo knygą, papasakoti jos sunkią istoriją, susipažinti su žmonėmis, pasidalinti patarimais.

img_2491

O tikriausiai ir buvo didžiausia dovana, kad buvo pasakyti ką naujo, kad naudos savo virtuvėje.

Pradžioje buvau kiek sunerimęs, kad tokiame miestelyje ar nešis kas į darbą ar mokyklą pietus? Bet taip. Pasirodo daug gyvenančių važiuoja į darbus į Kedainius, todėl tikrai tema aktuali. Paminėsiu ir tai, kad atminkite.. Savo ruoštas maistas kur kas sveikesnis nei pirktinis, nes nežinote ką valgote ir kiek visko įdėta.

img_2483

Skatinu kiekvieną gamintis, o tiems kurie nenori ar nemėgsta, yra tokių patiekalų, kurių ingredientų skaičius sudaro vos 5 .

Šaunu apsilankyti, šaunu pranešti žinią, kad aplankysiu iki vasaros visus 3 didžiausius miestus Lietuvos miestus!

 


Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NERIJAUS IR GIEDRĖS VESTUVĖS

RIESTAINIAI SU VIŠTIENA

TINGIAIS SAVAITGALIAIS – TINGINYS

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.